Stacje pipetujące

MYRA – prostota, precyzja, łatwość obsługi

Pierwszy na świecie automat do pipetowania z wbudowaną kamerą, który „widzi” przestrzeń roboczą.

Jeszcze nigdy przygotowanie reakcji real time PCR nie było tak proste. Dzięki wspólnemu oprogramowaniu Myry i MICa zaprojektujesz, rozpipetujesz i wykonasz reakcje real time PCR bez konieczności eksportu danych  pomiędzy różnymi oprogramowaniami. Nie trać czasu i opisz swoje próbki tylko raz.

Możliwość przygotowania reakcji PCR w formacie

  • do aparatu MIC
  • płytki 96 dołkowej
  • płytki 384 dołkowej
  • do aparatu Rotor Gene

Dzięki zintegrowanej, miniaturowej  kamerze kalibracja nowych plastików nie była nigdy łatwiejsza, wystarczy wskazać punkt centralny jednego dołka aby kalibracja była zakończona.

Doskonała precyzja i dokładność pipetowania połączona z funkcją multi dispense i możliwością wielokrotnego wykorzystania tipsa pozwoli na szybkie i precyzyjne rozpipetowanie  odczynników na płytce.

Ciśnieniowy pomiar poziomu cieczy w probówkach pozwoli zaoszczędzić odczynniki, uniknąć ewentualnych błędów podczas pipetowania i obniżyć koszty eksploatacji dzięki zastosowaniu zwykłych, niekonduktywnych tipsów.

Niewielkie rozmiary (10kg)

RODO
że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne i konieczne do prowadzenia korespondencji i podjęcia kontaktu zgodnie z moim zapytaniem i wyrażam zgodę na pobranie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi potrzebnych informacji.
RODO2
możliwości wglądu do moich danych osobowych, ich zmiany, ograniczenia przetwarzania, żądania przeniesienia danych oraz wnioskowania o ich usunięcie.